KONST / Litografier / Färglitografi 13588268
nr 1358 8268
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), fåglar, 63x89cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:57:51
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr